top of page

Adaçayı İle Evi Tütsülemek - "Adaçayı&Günlük"

Adaçayı, çay ve alternatif ilaç olarak sağladığı fayda kadar ayrıca tütsü olarak kullanıldığında da bizi ve yakıldığı alanı şifalandırma özelliği vardır.

Adaçayı&Günlük Doğal Tütsü
Adaçayı Tütsüsü

Yüzyıllardan bu yana çeşitli kültürlerde enerjisel alanı temizleme, dengeleme ve istenmeyen yapışmış enerjilerden arınma için kullanılmıştır. Halen günümüzde de kullanılmaya devam etmektedir.

Kimi zaman kendimizi yorgun, ağırlık çökmüş, içimiz sıkılır bir biçimde bulabiliyoruz. Bu gibi durumlarda Adaçayı ile hem kendinizi hem de alanı arındırabilirsiniz.

Evinizin camlarını açın ve tütsüyü yakın. Evinizin her köşesinde gezdirmeye başlayın ve tütsünün dumanıyla birlikte istenmeyen enerjilerin dönüştüğünü, uzaklaştığını imgeleyin. Evin her yerini tütsüledikten sonra en son olarak ayak altlarınızdan başlayarak, koltuk altınızı ve tüm bedeninizin etrafında tütsüyü gezdirin ve yine aynı şekilde istenmeyen enerjilerin uzaklaştığını imgeleyin.

Bu uygulamayı kendi isteğinize ve ihtiyacınıza göre haftada bir veya ayda bir yapabilirsiniz.

Meditasyonlarınızda da Adaçayı yakarak odaklanmanızı arttırabilir ruhsal arınmanızını sağlayabilirsiniz .1.314 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Opmerkingen


bottom of page