Hakkımızda

Zenso Tütsü

Zenso Tütsü olarak, tamamen doğal malzemelerin kendisinden hazırlanarak yapılan "el yapımı" doğal tütsüler üretmekteyiz.

 

Uzun dönemden bu yana farklı din ve öğretilerde kullanılan doğadan gelen şifalandırma ve arındırma sanatını devam ettirmek istiyoruz. Doğa'ya zarar vermeden ve özenle yaptığımız tütsülerin size ve çevrenize şifa olmasını niyet ediyoruz.


Tütsülerimizin içerisinde sentetik yağ veya kimyasal kullanmadan doğal bileşenleri karıştırarak el emeğimizle, sevgiyle, özenle ve şefkatle üretiyoruz.


Doğa'dan aldığımız malzemeleri uyumlu şekilde bir araya getirerek kendi sevgimizi katıyoruz. Hepsinin başında niyetimiz "Sevgi ve Birlik".

Tütsülerimizin içinde kömür dahi hiç bir şekilde yanmayı destekleyecek, kimyasal bileşen bulunmamaktadır. 

 

Her çeşit tütsümüz farklı enerjisel etkilere ve kokulara sahiptir ve detaylar için Tütsüler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğal tütsülerimizi kullanırken, ilk başta doğadan gelen odunsu yanık kokuyu hissedebilirsiniz. Sonrasında ise tütsü yanmaya devam ettikçe esansını bırakacaktır.

Bizler de uzun süre piyasadaki tütsüleri kullandıktan sonra farkettik ki piyasada doğal diye satılan tütsülerin içerisinde daha kalıcı ve güzel koku yayması amacıyla DPG(Dipropilen Glikol), karbon monoksit, nitrojen oksit, güherçile(potasyum nitrat), sülfür oksit gibi sağlığa zararlı kimyasal maddeler bulunmaktadır. Bu gibi tütsüler sentetik kokular içermekte olup daha çok parfüme benzer yoğun koku salmaktadırlar. Bu tür tütsüleri kullanmanızı kendi sağlığınız için tavsiye etmiyoruz.
 

Doğa'da her şeyin farklı titreşim ve enerjilere sahip olduğu, çağımızda inkar edilemez bir gerçek halini almıştır. Tütsülerimiz, yaktığınız alanda ve kendinizde enerjisel değişimler meydana getirebilmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki kerâmet tütsülerde değil, doğada ve kendimizdedir. 


Sevgiyle, şefkatle, saygıyla hazırlayıp sunduğumuz doğal tütsülerimizi sizlerle paylaşarak doğa'nın gücünü onurlandırmayı diliyor ve tütsü sanatını tanıtmak, devam ettirmek istiyoruz.
 

Sevgiyle,

Zenso Tütsü'yü Yakından Tanıyın !

Yardım

Bizi Takip Edin

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon
  • YouTube - Siyah Çember
  • Pinterest - Siyah Çember

©2020 Zenso Tütsü. Tüm Hakları Saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.